logo

Çalıştığımız Sektörler

İlaç Sanayi

İlaç Sanayi

İlaç üretiminde global çapta faaliyet gösteren Fransız, İtalyan, Lübnan ve yerli kurumsal müşterilerimizin beyaz yaka mali, idari, teknik ve ticari departmanlarda istihdam edilmek üzere nitelikli personel, orta ve üst düzey yönetici işe alım projelerini tamamladık. İlaç sektöründeki GMP, GLP gibi standartlarına hakimiz. Sektördeki ar-ge, formülasyon, farmasotik teknolojiler, analitik geliştirme, kalite güvence, kalite kontrol, validasyon, kalibrasyon ve kalifikasyon, kimya ve mikrobiyoloji laboratuvarı, teknoloji transferi, ambalaj bölümlerinde deneyimliyiz.
Bilişim Teknolojileri

Bilişim Teknolojileri

Bilişim ve teknoloji sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizde yazılım, ERP yönetimi, sistem yönetim, nerwork, helpdesk, donanım, mobil uygulama, ön ve arka yüz yazılım geliştirme, oyun tasarımı, oyun geliştirme, siber güvenlik vb alanlarda işe yerleştirmeler yaptık. Ayrıca çok sayıda sektörde bilgi teknolojileri departmanlarında farklı pozisyonlarda işe alım projeleri yürüttük.
Gıda, Hızlı Tüketim Sektörü

Gıda, Hızlı Tüketim Sektörü

Gıda, hızlı tüketim sektöründe global çapta ve yerel çapta faaliyet gösteren yabancı ve yerli kurumsal müşterilerimizin orta ve üst düzey yönetici işe alım projelerinde başarılı çalışmalar yaptık. Bu müşterilerimizin ürün grupları; süt ve süt ürünleri, kuru kaysı, kuru yemiş, taze Piliç eti-İleri işlenmiş şarküteri ürünler, yumurta vb. Sektörün üretim prosesleri ve kalite standartlarına hakimiz.
Plastik, Polimer, Plastik Ürünler

Plastik, Polimer, Plastik Ürünler

Plastik, Polimer, Plastik Ürünler alanında çalışan bir çok yerli ve yabancı firmalarla yıllara dayanan güçlü sektörel deneyime sahibiz. Polietilen ve propilen hammaddesine çeşitli karışımlarla farklı renklerde granür üretim müşteri firmalarla çalıştığımız gibi plastik hammaddesini üretimde hammadde kullanarak beyaz eşya, otomotiv yan sanayi veya bir çok sektöre plastik ambalaj üreten firmaların mali, idari, teknik ve ticari departmanlarda orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında başarılı işe alımlar yaptık, yapmaya devam ediyoruz.
Tarım (Pamuk, Fındık, Susam) Sektörü

Tarım (Pamuk, Fındık, Susam) Sektörü

Tarım (Pamuk, Fındık, Susam vb) sektöründe global çapta çalışan kurumsal müşterilerimizin mali, idari, teknik ve ticari departmanlardaki birçok pozisyonların işe alım projelerinde başarılı çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu sektörün üretim prosesleri ve kalite standartları konusunda güçlü deneyimimiz var. Pamuk alanında özellikle Cotton Trader / Manager gibi zor pozisyonlarda kısa sürede başarılı işe alımlar gerçekleştirdik. Ayrıca tarım sektöründe sürdürülebilirlik, sosyal ve çevre programları koordinatörü gibi pozisyonlarda başarılı işe alımlar gerçekleştirdik.
Lojistik Sektörü

Lojistik Sektörü

Lojistik sektöründe kara, deniz, hava ve demiryolu taşımacılığı, ulusal ve uluslar arası lojistik hizmetlerinde faaliyet gösteren müşteri firmalarımızın mali, idari, teknik ve ticari departmanlarında istihdam edilmek üzere orta ve üst düzey işe alım projelerinde başarılı çalışmalar yürüttük.
Otomotiv Sektörü

Otomotiv Sektörü

Otomotiv yan sanayine plastik ve metal parçalar üreten müşteri firmalarımızın mali, idari, teknik ve ticari departmanlarında orta ve üst düzey yönetici pozisyonların ile yerleştirilmesinde başarılı projeler yürüttük. Ürün Grupları: Aktarma organları, şasi süspansiyon parçaları, kitle amortisörleri ve egzoz askıları, titreşim önleyici parçalar, kauçuk hortum, plastik ve metal parçalar, Otomotiv dış aksan parçaları, egzoz ve emisyon parçalar, Piston, Segman, Gömlek vb
Boya Sanayi

Boya Sanayi

İnşaat, gemi ve uçak sanayinde kullanılan boyaları üreten müşterilerimizin mali, idari, teknik ve ticari departmanlardaki pozisyonların ile yerleştirmelerinde başarılı işe alımlar gerçekleştirdik.
Cam Sektörü

Cam Sektörü

Beyaz eşya sektöründe fırın camları, ocak yüzeyleri, buzdolabı camı vb alanlarda özellikli cam üreten müşteri firmalarımızın idari, mali, teknik ve ticari departmanlarda ile alımlar gerçekleştirdik.
Metal - Döküm Sektörü

Metal - Döküm Sektörü

Beyaz eşya ve otomotiv yan sanayine metal ve döküm parçaları üreten müşteri firmalarımızın beyaz yaka açık pozisyonların ile alımlarında bir çok projeler yaptık.
Beyaz Eşya Sektörü

Beyaz Eşya Sektörü

Avrupa’da 1 numara ve birçok bölgede ve ülkede pazar lideri olan BSH gibi ev aletlerinde üretici konumunda olan ana sanayi firmaları dışında beyaz eşya sektörüne plastik, metal, tüp rezistans, ısıtıcı plaka parçalar üreten bir çok beyaz eşya yan sanayinde faaliyet gösteren yerel ve yabancı sermayeli müşteri firmalarımızın mali, idari, teknik ve ticari departmanlarına yönelik orta ve üst düzey yönetici işe alım projelerinde başarılı çalışmalar yaptık. Sektörün proseslerine ve kalite standartlarına hakimiz.
Elektrik Elektronik Malzemeler

Elektrik Elektronik Malzemeler

Elektrik anahtar, priz, sayaç, şalt ve endüstriyel ürünler, akıllı bina ve ev otomasyon sistemleri, Led aydınlatma, smart home ürünler üreten müşterilerimizin mali, idari, teknik ve ticari departmanlarda istihdam edilen çok sayıda işe alım projelerini başarıyla tamamladık.
Tekstil / Tekstil Kimyasalları

Tekstil / Tekstil Kimyasalları

Tekstil sektöründe, yatak yüzü kumaş, iplik, konfeksiyon, ev tekstili, kimya ve tekstil ve yardımcı kimyasalları, otel tekstili alanlarında üretim yapan müşteri firmalarımızın mali, idari, teknik ve ticari departmanlarda istihdam edilen nitelikli personel, orta ve düzey yönetici işe alım projeleri ile çok sayıda işe yerleştirmeler yaptık.
Enerji Sektörü

Enerji Sektörü

Elektrik Santralinde doğalgaz ve fuel oil yakıtı ile elektrik enerjisi üretimi yapan müşteri firmamızın idari ve teknik bölümlerinde işe alımlar gerçekleştirdik.
Ambalaj Sektörü

Ambalaj Sektörü

Ambalaj sektöründe karton ambalaj, kağıt, kağıt torba, kornet kılıfı, bisküvi, çikolata, sakız, cips,çay, alışveriş poşetleri, kargo zarfları, ekmek torbaları, bisküvit, makarna, hijyen ambalajları üreten müşteri firmalarımızın mali, idari, teknik ve ticari departmanlardaki açık pozisyonların işe yerleştirilmesinde başarılı çalışmalar yaptık.
Isıtma - Soğutma Sektörü

Isıtma - Soğutma Sektörü

Isıtma - Soğutma sektöründe Eşenjör, radyatör, su kulesi, aparey, klima santrali üreten müşteri firmalarımızın mali, idari, teknik ce ticari bölümlerde beyaz yaka işe alımlar gerçekleştirdik.
Kablo Sektörü

Kablo Sektörü

Fiber Optik Kablolar, Telefon Kabloları, Zayıf Akım Kabloları, Alçak Gerilim Kabloları – Ses ve Görüntü, Enstrüman, Bilgi İletişim, Kontrol, Demiryolu, Havacılık, CCTV, Gemi, Nükleer, Güç vb ürünler üreten müşteri firmalarımızın mali, idari, teknik ve ticari departmanlarda istihdam edilen orta ve düzey pozisyonların işe alımlarında başarılı projeler yürüttük.
Kimya Sektörü

Kimya Sektörü

Kimya sektöründe Sodyum Sülfat Magnezyum, Leonit Gübre , Tuz, tekstil kimyasalları, pigmentler, metal iyonları vb ürünler üretin müşteri firmalarımızın mali, teknik ve ticari pozisyonların işe alımlarında projelerinde başarılı çalışmalar yürüttük.
Kozmetik Sektörü

Kozmetik Sektörü

Kozmetik sektöründe Kişisel Bakım ve Ev Temizlik Ürünleri, Renkli Kozmetik (Ruj, far, allık, fondöten), Sıvı Sabun, Şampuan, Vücut Şampuanı,Islak Mendil,Jöle vb. ürünler üreten müşteri firmalarımızın mali, idari, teknik ve ticari departmanlarda istihdam beyaz yaka işe alımlarda başarılı projeler yaptık.
Makine Sanayi

Makine Sanayi

Dünya'nın bir ülkesine yönelik makine ve ekipmanları üreten müşteri firmalarımızın mali, idari, teknik ve ticari departmanlarında istihdam etmek üzere orta ve üst düzey yöneticilerin işe yerleştirilmesinde başarılı çalışmalar yaptık. Talaşlı imalatın yoğun olduğu firmaların ürün grupları: MAKİNE (Saca şekil veren makine imalatı), Lazer, Punch, Plasma, Abkant, Makas imalatı, Tarım Makineleri, Komponent, Traktör Kabini, değirmen makine ve ekipmanları, PVC ve Alüminyum Pencere Makinaları İmalatı, iş makineleri, Hidrolik Kaya Kırıcı Makine ve Yedek Parça , İş Makinası Ataçmanları, gaz armatürü vb
Mobilya Sektörü

Mobilya Sektörü

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmalarımızın mali, idari, teknik ve ticari departmanlarında istihdam edilmek üzere nitelikli ve orta düzey yönetici pozisyonların işe alım projelerinde başarılı çalışmalar yaptık. Bu müşterilerinizin ürün grupları: Ofis mobilyaları, ev mobilyaları, Menteşe, çekmece rayı, sürgü kapak mekanizmalar, oturma odaları, ev mobilyaları vb ürünler.
Petro Kimya Sektörü

Petro Kimya Sektörü

Petro Kimya sektöründe dünyada en büyük beş petro kimya firmasından biri olan müşteri firmamızın yurt dışı tesisleri için deneyimli teknik pozisyonların işe alım projelerini yürüttük. Müşteri firmanın ürün grupları : ilk mono üretim-etilen glikol, MTBE, granül üretim, polyphenylene ve poliether imide, ikinci metanol ve polikarbonat; üçüncü polietilen, polibütilen teraftalat ve mühendislik plastikleri ; dördüncü klorsuz ve polipropilen.
Yalıtım - Yapı Kimyasalları Sektörü

Yalıtım - Yapı Kimyasalları Sektörü

Yalıtım - Yapı Kimyasalları sektöründeki yerli ve yabancı müşteri firmalarımızın mali, idari, teknik ve ticari departmanlar için orta ve üst düzey yöneticilerin işe alım projelerinde başarılı çalışmalar yürüttük. Bu müşterilerimizin ürün grupları: Çimento esaslı toz ürünler, yapı kimyasalları, likit yapıştırıcılar ve derz dolgu mastikleri, Su yalıtım, mantolama, epoxy, yapıştırıcı ve sıva, toz alçı ürünleri, çimento esaslı yapı kimyasalları.
Liman İşletmeciliği

Liman İşletmeciliği

Liman hizmetleri yanında Türkiye’nin en büyük atık alımı, işlenmesi ve gemilere yakıt ikmali yapan müşteri firmamızın ticari ve mali departmanlara orta düzey işe alım projelerinde başarılı çalışmalar yaptık
Alüminyum Sektörü

Alüminyum Sektörü

Alüminyum sektöründe yassı levha, alüminyum kutu üreten müşteri firmalarımızın mali ve teknik departmanlarında istihdam edilmek üzere işe alım projelerini yürüttük.