logo

Adaylarımızı Nasıl Destekliyoruz ?

İş İlanlarımızı Kariyerzirvesi.com Sitemizde Yayınlıyoruz

Kariyerzirvesi.com Human Kapitalin iş ilanlarını yayınladığı kariyer platformudur. Yeni pozisyonlar geldiğinde öncelikle Kariyerzirvesi.com üzerinden ilanları yayınlıyoruz ve özgeçmiş havuzundan araştırma yaparak, uygun adayları arayıp, mülakata davet ediyoruz. Bu nedenle www.kariyerzirvesi.com sitemizden üye olup, iş ilanlarımızı takip etmenizi öneriyoruz.

2005 Yılından Beri 24 Sektörde Edindiğimiz Eşsiz Deneyim Sunuyoruz

Human Kapital olarak 2005 yılından beri 24 sektörde edindiği kıymetli deneyim, iş ve meslek bilgi birikimi, piyasa deneyimi sayesinde size önemli iş fırsatları sunuyoruz. % 70 yabancı sermayeli kurumsal müşterilerimizle uzun vadeli işbirliğimiz nedeni ile hayalinizdeki kariyer fırsatlarını yakalamanıza destek oluyoruz.

Aday Bilgilerinin Gizliliğine Önem Veriyoruz

Human Kapital, tüm işe alım sürecini gizlilik içinde yürütüyoruz. Gönderdiğiniz özgeçmişinizi veya mülakat raporunuzu gizli tutuyoruz ve sizin izniniz olmadan hiçbir şirkete sunmuyoruz. Yeni iş fırsatlarında müşteriye mülakat raporunuzu sunmadan önce, işe alım danışmanlarımız sizi arayarak pozisyon ve firma hakkında bilgilendiriyoruz. Siz onay vermeniz halinde mülakat raporunuz sunuyoruz.

İşe Alım Sürecinin Her Aşamasında Yanınızdayız

Adaylarımızı kişisel bir kariyer danışman titizliği ile değerlendiriyoruz. Sizinle sadece mülakat yapmakla kalmıyoruz, aynı zamanda geliştirmeniz gereken yönleriniz konusunda somut önerilerde bulunuyoruz. Sizi müşteriye sunarken, güçlü yönlerinizi vurgulayıp, işverende merak uyandırıp, sizinle tanışma isteği duymasını sağlıyoruz. Human Kapital olarak müşterilerimizi ve aradıkları rolleri çok iyi bildiğimiz için sizin kariyerinizi riske atacak iş önerilerinde bulunmuyoruz.

Yeni İş Fırsatlarından Haberdar Ediyoruz

Human Kapital olarak 24 sektörde, 250 civarındaki müşteri portföyünden gelen yeni pozisyon taleplerinde digital yazılımlarımız üzerinden filtreleme yaparak, uygun adayları arayıp, yeni rollerle ilgili bilgilendirme yapıyoruz. Bizimle bir defa mülakata katıldığınızda yeni pozisyonlarla ilgili sürekli bir bilgilendirme yaparak, iş fırsatlarından sizi haberdar ediyoruz.

2-3 Hafta içinde Adaylara Geribildirimde Bulunuyoruz

Sizi müşteri firmalarımıza sunduğumuzda durumunuzla ilgili 2-3 hafta geri bilgilendirme yapıyoruz. Bu süreci adaylarımızla birlikte yönetiyoruz. İşe alımın her aşamasında şeffaf oluyoruz. İşe alım süreçlerimizdeki digital alt yapımız nedeni ile raporunu sunduğumuzda size sistem üzerinden bilgilendirme yapıyoruz. Gerektiğinde adaylarımızda sistem üzerinden durumunu sorabilmektedir.