logo

Orta ve Üst Düzey Yönetici İşe Alım Hizmetlerimiz

Üst  ve Orta Düzey Yönetici İşe Alım Hizmetlerimiz
Müşteri firmalarımızdan gelen orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında terzi usulü çalışarak, en doğru adayların müşteri firmalarımıza kazandırmayı garanti ediyoruz. Bunun için öncelikle müşteri ile brifing toplantısı yapılarak talep edilen profilin analizi birlikte yapılır. Firmanın organizasyon yapısı, role yüklenen gereksinimler, rolün stratejik olarak nasıl konumlandırıldığı üzerinde durulur. Projenin başarısı için danışman firmanın piyasa, sektör deneyimi ve network ağı kritik öneme sahiptir. Pozisyonun firma adı gizli veya açık olmasına göre aday araştırma ve bulma yöntemleri değişmektedir. Müşterinin beklentilerine göre en yakın sektörlerden profili yüksek adaylara headhunt yöntemi ile ulaşarak, adayın aranan role uygunluğu yetkinlik bazlı mülakatla analiz edilir. Müşteriye kısa liste sunulur ve projenin tüm aşamalarını danışman firma olarak biz koordine ederiz. Çalıştığımız sektörler, uzman olduğumuz iş alanları ve işe yerleştirdiğimiz pozisyonlarla ilgili daha fazla bilgi almak için sitemizdeki İŞVERENLER linkini ziyaret edebilirsiniz. 

Start-up Projelerinde Toplu İşe Alım Hizmetlerimiz
Human Kapital olarak, 2005 yılından beri bir çok start up projelerinde toplu işe alımlarda başarılı projelere imza attık. Üretim, ambalaj, lojistik ve depo hizmeti veren yabancı sermayeli müşteri firmalarımızın mali, idari, teknik ve ticari departmanlardaki açık pozisyonları en doğru adaylarla ve hızlı bir şekilde kapattık. Projelerin başında açık pozisyonlarla ilgili müşteri firmadan gelen verileri brifing toplantısında müşteri ile birlikte analiz ederek, piyasa ve ücret bilgilerini kendileri ile paylaşarak, rollere yüklenen gereksinimleri analiz ettikten sonra adaylarla yetkinlik bazlı mülakat yapılarak, en uygun adayları müşteri firmalara kazandırdık. Bu tür projelerin başarısında danışman firmanın aday veri tabanı, piyasa ve sektör deneyimi kritik öneme sahiptir.  

Yeni Kariyere Geçiş Hizmetlerimiz
Şirket evlilikleri yada ekonomik nedenlerle küçülmeye giden firmalar yıllarca birlikte çalıştıkları çalışanlarıyla ayrılma kararı aldıklarında çoğu firma bu süreçte çalışanların yanında yer almayı tercih etmektedir. Bu süreçte çalışanlarının yeni kariyere geçişlerini desteklemek için firmalar özel istihdam firmalarından kariyer danışmanlık hizmeti alarak, çalışanlarının yeni iş bulmalarına destek olabilmektedir. Bu aşamada konusunda uzman danışmanlarımız çalışanlarla buluşarak, eğitim ve geçmiş deneyimlerini analiz eder. Bu aşamada kişilik envanter testleri uygulanır ve kişilik özellikleri dikkate alınarak, yeni kariyere geçiş için yönlendirmeler yapılır.  Bu süreçte kendi açık pozisyonlarımıza yönlendirme yapabildiğimiz gibi müşterimiz olan veya olmayan firmalarla temas kurularak, yeni iş fırsatlarına yönlendirmeler yapılır. 

Sağlıklı ve güzel günler dileriz.
Human Kapital İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.