Hakkımızda

Human Kapital, farklı sektörlerde deneyimli kadrosu ile nitelikli personel, orta ve üst düzey yönetici pozisyonlar için seçme yerleştirme hizmeti veren, sektörünün lider danışmanlık şirketlerinden biridir.

 

Mayıs 2005 yılında kurulan ve Türkiye çapında hizmet veren Human Kapital,  headhunter  firması olarak,  yerli ve yabancı  sermayeli çok sayıda marka değeri yüksek şirketlerle  çalışmaktadır.

Human Kapital’in en önemli özelliği; güçlü aday veritabanına  ve geniş network ağına sahip olması, teknolojik alt yapısı, aday-müşteri profilini doğru analiz ederek, müşterinin talebine en uygun aday raporlarını 3 gün içinde sunmaya başlamasıdır.

Human Kapital, etik değerleri olan, aday ve müşteri ilişkilerine önem veren bir danışmanlık şirketidir.Nitelikli personel bulmanın ve istihdam etmenin ne kadar önemli ve zor olduğunun farkındadır.Bu yüzden müşteri beklentileri ile adayın yetkinliklerinin ne kadar eşleştiğine odaklanır.

Human Kapital, adaylarla yetkinlik bazlı mülakat yapar, adayların gelecek kariyerleri için zayıf yönlerini analiz eder. Adayların iş arama sürecinde bir kariyer koçu gibi her zaman yanında olur.  

Human Kapital, yeni yatırım yapan çok sayıda yabancı firmaların çekirdek kadrolarının işe alım projelerinde önemli başarılara imza atmıştır.Müşterilerinin % 78'i yabancı semayeli, % 22’si yerli kurumsal firmalardan oluşmaktadır.

Başarı doğru seçimle başlar…

Saygılarımla
Cengiz Karaman
Human Kapital-Kurucu Genel Müdür
cengiz@humankapital.com.tr

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER
 
Beyaz Eşya Kimya
Otomotiv İlaç
Makine Üretimi Kozmetik
Petro Kimya Elektronik
Metal İnşaat
Ambalaj Lojistik
FMCG Gıda
Yalıtım Cam
Plastik Gıda Ambalajları
Enerji Mobilya
Tekstil    


 

 


mantar-bariyer

Merkez Adres : Büyükşehir Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Ekinoks Residans E 2 Blok No:1 Kat 7 Ofis No:42 BEYLİKDÜZÜ-İSTANBUL

 Telefon : 0 (212) 853 63 32

  Email ; cengiz@humankapital.com.tr


Şube Adres: Kazımiye Mahallesi Aşık Veysel Sok. Doğan Apt. Kat 1 D.5 No:22 ÇORLU-TEKİRDAĞ

 Telefon : 0.282 654 28 05

  Email ; cengiz@humankapital.com.tr https://www.linkedin.com/company/3045170