Müşterilerimizi Nasıl Destekliyoruz?

Human Kapital; Türkiye çapında seçme ve yerleştirme hizmeti vermektedir. İşletmeniz hangi ilde olursa olsun, size bulunduğunuz şehirden flash adaylar sunar. Ayrıca lokasyon değiştirmeye açık güçlü adaylarla sizi destekler. 

Müşterilerimizi Nasıl Destekliyoruz?

Human Kapital müşterilerinden veya ilk defa çalışacak firmalardan gelen açık pozisyonunun detaylarını personel talep formu ile alır. İhtiyaç halinde firmayı ziyaret ederek pozisyonun profilini analiz eder. Bu süreçte müşteriye piyasa ücretleri, pozisyonun yetkinliklerinin belirlenmesinde destek verir. 


Şirket Kültürünüze Uygun Adaylar Sunuyoruz.

Human Kapital, işe alım yaptıkları sektörde deneyimli danışmanlarla çalışır. Adaylarla yetkinlik bazlı mülakat uygular.Adayların somut başarılarına odaklanır. Müşteri kültürüne uygun adaylar sunar. 


Flash Adaylar Sunuyoruz.

Human Kapital, müşterilerinin nitelikli personel, üst ve orta düzey yönetici pozisyon talepleri için ‘’Flash adaylar’’ sistemi geliştirmiştir. 
Human Kapital, müşterilerine 3 gün içinde flash adaylar sunmaya başlar.Güçlü aday veritabanı  ve geniş network ağına sahip olması, teknolojik alt yapısı  sayesinde hızlı çözümler üretir.  

Aday Değerlendirme Süreçlerinizi Kısaltıyoruz.

Human Kapital, aday değerlendirme süreçlerinizi hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayan yöntem ve metotlar geliştirmiştir. Bu yöntemler sayesinde raporu sunulan adaylar arasındaki farkları hızlı bir şekilde görmenizi kolaylaştırır.  


Belirli Bir Süre İstihdam Garantisi Veriyoruz.

Human Kapital, işe yerleştirdiği tüm pozisyonlarda müşterisine belirli bir süre istihdam garantisi sunar. 
   

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER
 
Beyaz Eşya Kimya
Otomotiv İlaç
Makine Üretimi Kozmetik
Petro Kimya Elektrik & Elektronik
Metal İnşaat
Ambalaj Lojistik
FMCG-Hızlı Tüketim Gıda
Yalıtım-Yapı Kimyasalları Cam
Plastik Gıda Ambalajları
Enerji Mobilya
Tekstil    Kablo