Orta Düzey Yönetici, Nitelikli Personel Seçme ve Yerleştirme Hizmeti

Human Kapital; orta düzey yönetici ve nitelikli personel seçme ve yerleştirme hizmetini başlatmak için öncelikle müşteriden açık pozisyonla ilgili personel talep formunu almaktadır. İhtiyaç olması halinde açık pozisyonla ilgili müşteriyi ziyaret edebilir.

Öncelikle en uygun adayları belirlemek için önce kendi aday veritabanından araştırmalar yapar.Uygun adaylara iş önerisinde bulunur.İhtiyaç olması halinde kendi network ağı ile birlikte bir çok aday araştırma yöntemini bir arada kullanarak, mülakat sonucu uygun adayları 3 gün içinde müşteriye sunmaya başlar.


Firma adı gizli pozisyon araştırmalarında müşteri firma adayla mülakat yapıncaya kadar şirket adı adayla paylaşılmaz. 

Human Kapital, adaylarla yetkinlik bazlı mülakat yapmaktadır. Bu süreçte özellikle adayların çalıştığı şirketlerdeki somut başarılarına odaklanır.Adayın yetkinlikleri ile müşterinin pozisyondan beklentilerinin ne kadar örtüştüğünü analiz eder.Ayrıca adayın kişisel özelliklerinin müşteri firman  şirket kültürüne ne kadar uygun olup olmadığını sorgular.


Müşterinin uygun bulduğu adayların mülakat organizasyonlarını yaparak, pozisyonun kapanmasına kadar tüm süreçleri titizlikle takip eder.

  

 

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER
 
Beyaz Eşya Kimya
Otomotiv İlaç
Makine Üretimi Kozmetik
Petro Kimya Elektrik & Elektronik
Metal İnşaat
Ambalaj Lojistik
FMCG-Hızlı Tüketim Gıda
Yalıtım-Yapı Kimyasalları Cam
Plastik Gıda Ambalajları
Enerji Mobilya
Tekstil    Kablo