Üst Düzey Yönetici Seçme Ve verleştirme Hizmeti

Human Kapital, üst düzey pozisyonlarda titiz bir çalışma yöntemini benimser.Öncelikle müşteriyi ziyaret ederek, şirketin stratejik hedeflerini, pozisyonun yetkinliklerini, organizasyon içindeki yerini, ücret ve yan hakları ile müşteri beklentilerini analiz ederek işe başlar.

Human Kapital, üst düzey yönetici seçme ve yerleştirmede ‘’headhunting’’ yöntemini kullanmaktadır.Aday araştırmasında hem aday hem de firma açısından gizlilik önemli olduğu için, bu süreç deneyimli danışmanlar tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Gerek adayın gerekse şirket bilgilerinin gizliliği korunmakta ve her iki tarafa da doğru, tarafsız bilgi aktarımında bulunmakta, pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere en uygun adayın müşteriye kazandırılması hedeflenmektedir.

Human Kapital, mülakat sonucu belirlediği en uygun adayları kısa liste halinde müşteriye sunar.  Müşteri ile birlikte mülakat yapılacak adayları belirler, işe alım süreçlerini başlatır ve adayın işbaşı yapmasına kadar süreci bizzat takip eder.

Human Kapital, bu süreçte sadece adayın müşteri için uygun aday olup olmadığına bakmaz, aynı zamanda pozisyonun da aday açısından kariyer beklentilerine ne kadar uygun olduğuna dikkat eder.Her iki tarafında doğru karar vermesine odaklanır.

Human Kapital, işe yerleştirdiği her bir pozisyon için belirli bir süre istihdam garantisi verir.

SİZE FLASH ADAY SUNALIM. 

  1. Şirket beklentilerinizi % 90 oranında karşılayan
  2.  Mülakat puanı yüksek
  3. İngilizcesi akıcı
  4. Eğitim yaşamı başarılı
  5. Yetkinlikleri güçlü ve sektör tecrübesi olan
  6. Referans kontrolü yapılmış
  7. Kişilik envanter testi ile desteklenmiş
  8. Şirket kültürünüze uygun 

 

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER
 
Beyaz Eşya Kimya
Otomotiv İlaç
Makine Üretimi Kozmetik
Petro Kimya Elektrik & Elektronik
Metal İnşaat
Ambalaj Lojistik
FMCG-Hızlı Tüketim Gıda
Yalıtım-Yapı Kimyasalları Cam
Plastik Gıda Ambalajları
Enerji Mobilya
Tekstil    Kablo