Görüntü Modu:
Cv Nasıl Olmalıdır ?

Cv Nasıl Olmalıdır ? CV, özgeçmiş nasıl olmalıdır? İş ilanı neden önemlidir. Mülakat öncesi ne yapmalıyım? Kendinizi tanıtmak ve ilk görüşme için CV önemlidir.

  • 1639 Gösterim
İlk Mülakatta Ne Yapmalıyım ?

İlk Mülakatta Ne Yapmalıyım ? İlk mülakatta ne yapmalıyım? İlk mülakatta sorabileceğiniz sorular. Mülakat sonrası ne yapmalıyım?

  • 1423 Gösterim
Kariyer Yolculuğunuzda Ara Yoldan Çıkın, Ana Yola Girin-1
Yeni Mezunun İşe Giriş Hikayesi

Yeni Mezunun İşe Giriş Hikayesi Yeni mezun, Üniversitede okurken mutlaka staj yapın. İş arama yöntemleri, yakın çevreden yararlanma, yabancı dil, motivasyon, enerjik olmak önemlidir.

  • 855 Gösterim
İşletmelerde doğru aday seçimi neden önemlidir?

İşletmelerde doğru aday seçimi neden önemlidir? İşe alım süreci çok önemlidir. Doğru aday seçiminde özel istihdam firmaları, insan kaynakları firmaları başarılı hizmetler vermektedir.Gizli ve zor pozisyonlarda özel istihdam firmaları ile çalışmak doğru aday seçini için kritik öneme sahiptir.

  • 820 Gösterim
İşveren Markası Nedir?
İkinci Mülakat Neden Önemlidir?

İkinci Mülakat Neden Önemlidir? İkinci mülakat neden önemlidir? İkinci mülakatta firmalara sorulabilecek sorular. İkinci mülakata iyi hazırlanılmalıdır.

  • 1262 Gösterim
Üçüncü Mülakat Hakkında

Üçüncü Mülakat Hakkında Üçüncü mülakatta genelde hangi adaya iş teklifinin verileceği belirlenir. Mülakatta puan kaybettiren davranışlar

  • 1250 Gösterim
Sarp ve Dikenli Kariyer Yolları...
YENİ MEZUNLARIN EN BÜYÜK SERMAYESİ: STAJDIR
İŞ GÖRÜŞMELERİNDE YOL ÜCRETİ MESELESİ

İŞ GÖRÜŞMELERİNDE YOL ÜCRETİ MESELESİ Türkiye’de iş görüşmelerinde yol ücretini veren firmalar da var vermeyenlerde. Vermeyenler daha fazla gibi duruyor. Yol ücreti adaylarla firmalar arasında bazen sorunlara neden olmaktadır. Yol ücreti vermek firmaların pazarlanması anlamında çok iyi bir yöntem,

  • 873 Gösterim